Przelot plus Hotel

Myślisz o wakacjach na Hawajach?

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w przygotowywaniu ofert dla indywidualnych Turystów! Termin wakacji, długość pobytu i standard hotelu dobieramy według indywidualnych potrzeb Turysty.

Nasz Podstawowy PAKIET pobytowy ‘Przelot + Hotel’, zawiera:

 1. 7 nocy w hotelu o standardzie turystycznym na Waikiki na wyspie Oahu – pobyt można dowolnie wydłużać ( 10 nocy, 14 nocy ) aczkolwiek, ze względu na długą podróż samolotem nie polecamy pobytu krótszego niż 7 nocy.
  Oferujemy pakiety pobytowe na 4 hawajskich wyspach ( Oahu, Maui, Hawaii, Kauai ), ale należy pamiętać, że hotele na Oahu w kurorcie Waikiki są najbardziej przyjazne dla Państwa portfela.
  ~ w ofercie dostępne hotele o standardzie od 2* do 5*
  ~ dla turystów podróżujących z Polski sugerowany najkrótszy pobyt to 10 nocy
 2. Przelot na całej trasie (poniższa cena zawiera najtańszy przelot z Nowego Yorku lub Chicago)
 3. Transfery lotnisko/ hotel/ lotnisko
 4. Hawajskie powitanie girlandą kwiatów – Lei
 5. Opieka polsko-języcznego przewodnika Hawaii Polonia Tours wraz z możliwością korzystania z wycieczek fakultatywnych po wyspach

CENA z USA (od osoby w pokoju 2-osobowym): od 895 USD

CENA z POLSKI: oferta wyceniania każdorazowo na zamówienie Klienta.

Istnieje również możliwość połączenia pobytu w hotelu z cruisem po wyspach, np: 3 noce w hotelu na Oahu + 7 nocy na cruise (Patrz: Cruise).

Cena nie zawiera:  wyżywienia (śniadanie od $5-$15 / lunch od $10- $25 / kolacja od $15-$45), wycieczek opcjonalnych (patrz: wycieczki), napiwków uznaniowych dla obsługi (kierowca autokaru, przewodnik): okolo $2 /os/dzień), ubezpieczenia turystycznego.

Przelot

Z terenu USA: Oferujemy przeloty z większości lotnisk w większych miastach Stanów Zjednoczonych. Jeżeli istnieją preferencje odnośnie konkretnego lotniska, należy uwzględnić to w formularzu zgłoszeniowym.

Przelot na Hawaje ze wschodniego Wybrzeza USA trwa kilkanaście godzin i zawiera przynajmniej jedną przesiadkę. Przeloty non-stop (oferowane np. z O’Hare czy Newark) są droższe o około 15% w porównaniu z lotem z jedną przesiadką. Podobnie, rozpoczynając podróż w weekend ( piątek, sobota ) należy liczyć się z większym (okolo 10%) kosztem biletu lotniczego, dlatego polecamy przyloty do Honolulu w każdy czwartek tygodnia.

Z terenu POLSKI: Przelot z Warszawy do Honolulu trwa około 22 godzin z 2 przesiadkami. Koszt zależy od wyprzedzenia, z którym dokonana została rezerwacja oraz od dostępnej klasy rezerwacyjnej. Koszt przelotu waha się od $1100 – $1500 od osoby.

Sugerujemy dokonanie rezerwacji przelotu w Polsce, a my zajmiemy się całą resztą!

 

Polecamy naszego Agenta:

SUPERTOUR Lufthansa City Center Atrium Centrum ,
Al.Jana Pawła II 27 00-867 Warszawa
agent: Marzena Jarnot
marzena.jarnot@supertour.com.pl
(+48 22) 827-3313
(+48 22) 828-8814

Ramowy Program

OhauDzień 1 Przylot do Honolulu na Wyspie Oahu. Hawajskie powitanie wieńcem Lei, transfer do Hotelu, zakwaterowanie i odpoczynek.

 

1(13)Dzień 2 – WYCIECZKA WOKÓŁ WYSPY OAHU W programie wycieczki min: wjazd do krateru Diamond Head; gejzer Halona i zatoka Hanauma; punkt widokowy Makapuu oraz wypoczynek na plaży Waimanalo; słynna plaża Sunset i Waimea; wizyta na plantacji ananasów i w Dolinie Świątyń, wieczorem powrót do Waikiki.

 

2(11)Dzień 3 – WYCIECZKA DO PEARL HARBOR I CENTRUM HONOLULU Wyjazd do portu w zatoce Pearl Harbor – bazy wojskowej, w której dla Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się II wojna światowa; rejs statkiem do miejsca upamiętniającego zatopienie krążownika „Arizona”. Następnie zwiedzanie centrum Honolulu – stolicy stanu Hawaje: pomnik Króla Kamehamehy; jedyny w USA Pałac Królewski Iolani; ratusz i rezydencja gubernatora.

 

3(1)

Dzień 4 – Relaks na plaży, w godzinach południowych opcjonalnie: CENTRUM KULTURY POLINEZJI Wyjazd do Centrum Kultury Polinezji. Wizyta w narodowych wioskach skansenu: Samoa, Tahiti, Nowa Zelandia, Fidżi, Hawaje, Markizy, Tonga; film o życiu w oceanie w systemie IMAX na ekranie o wysokości 7 pięter; obiadokolacja w formie bufetu, wieczorna rewia “HA: Oddech Życia”.

 

3(1)

Dzień 5 – Po śniadaniu spacer do WODOSPADU MANOA PRZEZ TROPIKALNA DŻUNGLĘ I WJAZD NA SZCZYT GÓRY TANTALUS spacer przez tropikalną dżunglę do wodospadu Manoa, podziwianie z bliska bujnej przyrody lasów deszczowych strefy podzwrotnikowej. Następnie wyjazd na szczyt góry Tantalus i punkt widokowy z fantastyczna panorama Honolulu i okolic.

 

4(2)

Dzień 6 – Odpoczynek w Waikiki lub możliwość uczestniczenia w opcjonalnej wycieczce na Dużą Wyspę HAWAII – WYCIECZKA NA WYSPĘ WULKANÓW Wcześnie rano przelot na Big Island. Wyprawa do wodospadu Akaka, przejazd aleją banyanową w Parku Liliuokalani, wizyta na plantacji orchidei. Zwiedzanie wielu atrakcji Parku Narodowego „Hawaii Volcanoes National Park”; panorama kaldery Kilauea, krater Halemaumau oraz spacer przez pola zaschniętej lawy wzdłuż „Drogi Łańcucha Kraterów”. Powrót na Oahu po zachodzie słońca.

Dzień 7

Relaks, czas wolny na plażowanie, zakupy oraz  korzystanie z bogatej oferty atrakcji na naszej wyspie!

Dzień 8

Przygotowania do podróży powrotnej, czas wolny na zakupy, wieczorem  odlot na Kontynent.

Hotele

Oferujemy pobyt w większości obiektów hotelowych na czterech wyspach archipelagu hawajskiego. Do wyboru hotele o standardzie od 2* – tzw. klasa turystyczna do ekskluzywnych obiektów 5* gwiazdkowych. Na naszej www opis wybranych obiektów, które ze względu na cenę i standard sprzedajemy najczęściej!

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszych własnych apartamentów na wynajem.  Wszystkie nasze ” Tropical Studios ” położone są w samym sercu resortu Waikiki, 5 minut spacerem od plaży. Oferujemy bardzo korzystne ceny, a dodatkowo przy płatności gotówką zniżki nawet do 30%!!

Szczegółowe informacje w zakładce „Tropical Studios”

 

Cruise

Wybierz się w REJS swego życia… Zapraszamy na Cruise po Wyspach HAWAJSKICH!

OFERTA SPECJALNA: 8-dniowy rejs w cenie już od $1095 od osoby *plus przelot * cena uzależniona jest od dostępności kabin oraz wyprzedzenia, z którym dokonywana jest rezerwacja.

Hawaii Polonia Tours – jedyny polski przedstawiciel Norwegian Cruise Line na Hawajach oferuje 8-dniowe rejsy na pokładzie statku Pride of America.

Rejs po wyspach hawajskich nie wymaga posiadania zielonej karty lub żadnych innych dokumentów stwierdzających, że pobyt w USA jest legalny.

Rejsy rozpoczynają się w każdą sobotę tygodnia, a statek wpływają do najatrakcyjniejszych turystycznie portów na Hawajach, odwiedzając wyspy: OAHU, MAUI, HAWAII oraz KAUAI.

Żegluga po najsłynniejszym archipelagu wysp Pacyfiku zawiera cały pakiet ekskluzywnych usług i świadczeń. W trakcie rejsu można w nieograniczony sposób korzystać z licznych, wykwintnych restauracji, barów, dyskotek oraz specjalnie dla gości organizowanych programów rozrywkowych. Dla osób preferujących bardziej aktywną formę wypoczynku możliwość korzystania z basenów, jacuzzi, sal gimnastycznych, kortów tenisowych, boisk do gry w siatkówkę czy koszykówkę, a co najważniejsze – podczas postoju w portach kolejnych wysp istnieje możliwość udziału w wycieczkach opcjonalnych i zwiedzania najpiękniejszych Hawajskich zakątków.

Dla tych z Państwa, którzy zamierzają badź są zmuszeni połączyć wypoczynek z pracą, statki pasażerskie oferują Business Centers zaopatrzone w najnowszej generacji sprzęt biurowy i telekomunikacyjny. Dla miłośników zabiegów kosmetycznych każdy ze statków ma do dyspozycji centrum odnowy biologicznej, oferujące typowe dla Polinezji masaże i zabiegi upiększające. Dla tych z Państwa, którzy podróżują ze swoimi pociechami, statki oferują specjalne, całodobowe programy dla “małych pasażerów” oraz młodzieży.

Relaks, zabawa, rozrywka w atmosferze luksusu i scenerii tropikalnych hawajskich wysp to niezapomniane wakacje i egzotyczna przygoda!

SUPER OFERTA:

Istnieje możliwość połączenia oferty cruise z pobytem 3 lub 5 nocy na wyspie OAHU.

Przy 3 nocach w hotelu o 3*** standardzie cena kształtuje się następująco:

 • przelot na calej trasie z jedna przesiadka
 • 3 nocy w hotelu 3* ze śniadaniem bufetowym
 • 8 dniowy ( 7 nocy ) Cruise po wyspach ( kabina bez okna )
 • Transfery z lotniska / hotelu / portu
 • Powitanie kwiatami na lotnisku
 • Asysta polskiego przewodnika i możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych w języku polskim

CENA od osoby (w pokoju / kabinie 2 os.): od $2,099 — Tu lista cruise

Kabiny i ceny Opis statku

Pielgrzymka

Pielgrzymka na Hawaje Dla tych, którzy z pobytem na rajskich wyspach chcą połączyć również przeżycie duchowe, przygotowaliśmy ofertę Pielgrzymki Śladami Ojca Damiana z Molokai.

Przez stulecia ludzka społeczność broniła się przed trądem, izolując się od chorych i pozostawiając ich samym sobie. Z czasem zaczęły powstawać przytułki – leprozoria, w 1869 roku norweski lekarz Gerhard Hansen odkrył zarazki trądu, lecz rozwój choroby zdołały powstrzymać dopiero w wieku dwudziestym antybiotyki. Ale stosunek do chorych zmienił się już wcześniej. Właśnie w połowie XIX wieku stał się miarą człowieczeństwa, a dokonało się to w dużej mierze za sprawą kolonii trędowatych na hawajskiej wyspie Molokai i ojca Damiana, który służąc chorym potrafił przywrócić im wiarę w człowieka, czym poruszył międzynarodową opinię publiczną. Od ponad stu lat Ojciec Damian istnieje w świadomości zachodniego świata jako synonim nierównej walki z nieuleczalną chorobą i cierpieniem.

Program pielgrzymki Historia Ojca Damiana

Warunki uczestnictwa

REZERWACJA I ANULACJA PAKIETU „Przelot + Hotel”

Po uzyskaniu przez biuro Hawaii Polonia Tours informacji potrzebnych do przygotowania oferty, Turysta otrzymuje QUOTE – wstępną propozycję wyjazdu, którą może zaakceptować lub zasugerować dokonanie zmian.

Przesłany Quote aktualny jest przez 3-5 dni od momentu przesłania, a następnie automatycznie wypada z systemu rezerwacyjnego.

W celu dokonania formalnej REZERWACJI, czyli zagwarantowania świadczeń przedstawionych wcześniej w QUOTE, Turysta musi dokonać wpłaty depozytu w wysokości $100 / od osoby, a na 35 dni przed przyjazdem – wpłaty pozostałego balansu.

Płatność depozytu musi być dokonana KARTA PŁATNICZA, a płatność pozostałego balansu: karta platnicza, przelewem lub money order;

W przypadku karty płatniczej NIEWYDANEJ na terenie USA musimy doliczyć 5% kosztów operacji bankowych. Można również przelać należną sumę na nasze konto. Przy dokonywaniu przelewu wszelkie koszty transferu pokrywa Klient.

 

Rezerwacja i anulacja Cruise
W celu dokonania rezerwacji wybranego terminu CRUISE PO WYSPACH HAWAJSKICH (po otrzymaniu konkretnej oferty cenowej i jej akceptacji) Klient dokonuje wpłaty $400 / od osoby, a najpóźniej na 75 dni przed rozpoczęciem cruise: wnosi pelna oplate (jeżeli termin dotyczy okresu świątecznego pełna wpłata musi nastąpić 90 dni przed rozpoczęciem podróży).

ANULACJA:

 • w terminie do 76 dni przed rozpoczęciem cruise ( w okresie świątecznym – 91 dni ): $50/osoba
 • w terminie 75-46 dni: utrata depozytu
 • w terminie 45 – 8 dni: utrata 50% kosztu cruise
 • w terminie 7 lub mniej dni: utrata pełnego kosztu cruise
Bilety elektroniczne i transfer
20-15 dni przed przylotem wystawiane są bilety lotnicze, załączamy je w formie biletów elektronicznych i wysyłamy email’em lub tradycyjna poczta na pod wskazany wcześniej adres.

W dniu wylotu, Turysta zobowiązany jest do stawienia się przy stanowiskach odprawy wskazanej w bilecie elektronicznym linii lotniczej, na wyznaczonych wcześniej lotnisku min. 2 godziny przed planowanym odlotem. Należy posiadać przy sobie dokument tożsamości oraz wydruk biletu elektronicznego.

W razie jakichkolwiek problemów podczas przelotu (jak: opóźniony samolot, odwołany rejs) majacych wplyw na inna niz planowana godzine przylotu do Honolulu, prosimy o kontakt z naszym biurem: 1 808 955 4567;

Po wylądowaniu na lotnisku w Honolulu należy udać się do stanowisk odbioru bagażu właściwej linii lotniczej, gdzie reprezentant Hawaii Polonia Tours będzie oczekiwal z bialo-czerwona flaga. NIE CZEKAĆ NA GÓRNYM POZIOMIE PRZY RĘKAWIE SAMOLOTU, TAM ZE WZGLĘDÓW ZAOSTRZONEGO SECURITY NASZ REPREZENTANT NIE MOŻE DOTRZEĆ!

W razie problemów ze zlokalizowaniem przedstawiciela HPT prosimy o kontakt z naszym biurem: 1 808 955 4567;

Ubezpieczenia
Można wykupić ubezpieczenie zakupionego pakietu „Przelot+Hotel”, dodatkowy koszt to: $50 od osoby. Wtedy w przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie do 24 godzin przed planowana podroza poniesione koszty ( pomniejszone o koszt wykupionego ubezpieczenia ) zostają zwrócone na kartę płatniczą Turysty w terminie 4-6 tygodni.

 

Ubezpieczenie zdrowotne na czas podróży we własnym zakresie

 

Nasi eksperci

Bożena

bozena
Kontakt

Nikodem

nikodem
Kontakt

Zaplanuj z nami przygodę na Hawajach

Rodzaj przygody
Wybierz wyspę


Zarezerwuj Teraz