Firma

Biuro Podróży/Tour Operator Hawaii Polonia Tours zostało założone w Honolulu, HI (USA) w styczniu 1991 roku przez Bożenę Jarnot. Firma specjalizuje się w organizowaniu wypoczynku na Hawajach dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych, oferując kompleksową obsługę turystyczną w języku polskim. HPT jest jedynym polskim biurem podróży działającym na tym terenie. Pracownicy firmy biegle posługują się językiem polskim, a jednocześnie będąc stałymi mieszkańcami Stanu Hawaje doskonale znają wyspy archipelagu.

Klientami firmy są zarówno Polacy zamieszkujący kontynentalną część Stanów Zjednoczonych, Kanady , Australii ale z roku na rok rośnie liczba turystów przyjeżdżających bezpośrednio z Polski.

Obsługujemy zarówno  gości indywidualnych jak i wyjazdy grupowe,  współpracujemy ze wszystkimi biurami w Polsce  na świecie.

Założycielka firmy –  Bożena Jarnot – od 1998 roku, Honorowy Konsul RP, jest również wydawcą pierwszego polskojęzycznego przewodnika turystycznego po Hawajach oraz promocyjnego filmu video o Wyspach Hawajskich.

Od początku powstania Hawaii Polonia Tours aktywnie i z sukcesem promuje kulturę i tradycję hawajską wśród polskich turystów, ale również stara się propagować kulturę polską na Hawajach organizując festiwale muzyczne, bale sylwestrowe oraz zapraszając polskich artystów.

W latach 1996, 1998 i 2000 z inicjatywy Bożeny Jarnot w wielu polskich miastach zostały zorganizowane liczne koncerty hawajskich muzyków i tancerzy, przybliżając w ten sposób polskiemu odbiorcy kulturę Polinezji. Hawajskie Gale cieszyły się sporym zainteresowaniem i uświetniały tak prestiżowe imprezy jak realizowane we współpracy z Programem 2 TVP “Pożegnanie Lata” (w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Szczecinie i Warszawie) oraz koncerty charytatywne m.in. w Poznaniu dla Fundacji Pani Elżbiety Smorawińskiej, w Katowicach/Łaziskach Górnych dla Fundacji Pro-Eko, w Łodzi i Lublinie dla Urzędu Miasta oraz w Warszawie dla Fundacji Pani Jolanty Kwaśniewskiej.

Od 2017 roku właścicielem biura jest Nikodem ( Niko) Pikor.  Związany z Hawajami oraz biurem  od 2006 roku.

Witamy na Hawajach

nikodemjarnot1

ALOHA! 

Witamy tym serdecznym i niezwykle dźwięcznym zawołaniem, wyrażającym ducha Hawajczyków. Witamy w miejscu magicznym, gdzie spełniają się najskrytsze marzenia. Pragniemy podzielić się z Tobą pięknem, urokiem i radością Hawajczyków. Wszystkim, co sprawia, że Hawaje są jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na świecie. Nieskazitelnie czyste plaże, kryształowa woda Pacyfiku, zachwycająca sceneria…

To zaledwie początek pobytu w raju. Możesz zwiedzić sześć naszych największych wysp: Wielką Wyspę Hawai’i, Kaua’i, Lana’i, Mau’i, Moloka’i i O’ahu. Niepowtarzalną mieszankę kultur Wschodu i Zachodu potęguje zawsze obecny taniec hula, muzyka Polinezji i wiele szalonych rozrywek. Od chwili przybycia upojony wonią kwiatów, ciepłym uśmiechem i ujmującą gościnnością gospodarzy, reprezentujących różnorodne kultury, poczujesz się natychmiast zrelaksowany. Jesteś gościem honorowym w ojczyźnie dawnych polinezyjskich tradycji. Hawaje – najodleglejszy dla Polaków archipelag na świecie dotąd był snem niespełnionym. Możesz go urzeczywistnić. Honolulu zbliża się do Ciebie każdego dnia. Witamy na Hawajach. E komo mai!

Mahalo,

Bożena Jarnot Konsul RP w Honolulu       &     Nikodem Pikor właściciel Hawaii Polonia Tours

podpis(1)                               NIKO SIGNATURE 13FEB2018

Publikacje

Nasi eksperci

Bożena

bozena
Kontakt

Nikodem

nikodem
Kontakt

Zaplanuj z nami przygodę na Hawajach

Rodzaj przygody
Wybierz wyspę


Zarezerwuj Teraz