Firma

Biuro Podróży/Tour Operator Hawaii Polonia Tours zostało założone w Honolulu, HI (USA) w styczniu 1991 roku przez Bożenę Jarnot. Firma specjalizuje się w organizowaniu wypoczynku na Hawajach dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych, oferując kompleksową obsługę turystyczną w języku polskim. HPT jest jedynym polskim biurem podróży działającym na tym terenie. Pracownicy firmy biegle posługują się językiem polskim, a jednocześnie będąc stałymi mieszkańcami Stanu Hawaje doskonale znają wyspy archipelagu.

Klientami firmy są przede wszystkim Polacy zamieszkujący kontynentalną część Stanów Zjednoczonych oraz Australię, ale z roku na rok rośnie liczba turystów przyjeżdzających bezpośrednio z Polski.

Właściciel Firmy – Bożena Jarnot – od 1998 roku, Honorowy Konsul RP, jest również wydawcą pierwszego polskojęzycznego przewodnika turystycznego po Hawajach oraz promocyjnego filmu video o Wyspach Hawajskich.

Od początku powstania Hawaii Polonia Tours aktywnie i z sukcesem promuje kulturę i tradycję hawajską wśród polskich turystów, ale również stara się propagować kulturę polską na Hawajach organizując festiwale muzyczne, bale sylwestrowe oraz zapraszając polskich artystów.

W latach 1996, 1998 i 2000 z inicjatywy Bożeny Jarnot w wielu polskich miastach zostały zorganizowane liczne koncerty hawajskich muzyków i tancerzy, przybliżając w ten sposób polskiemu odbiorcy kulturę Polinezji. Hawajskie Gale cieszyły sie sporym zainteresowaniem i uświetniały tak prestiżowe imprezy jak realizowane we wspólpracy z Programem 2 TVP “Pożegnanie Lata” (w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Szczecinie i Warszawie) oraz koncerty charytatywne m.in. w Poznaniu dla Fundacji Pani Elżbiety Smorawińskiej, w Katowicach/Łaziskach Górnych dla Fundacji Pro-Eko, w Łodzi i Lublinie dla Urzędu Miasta oraz w Warszawie dla Fundacji Pani Jolanty Kwaśniewskiej.

Witamy na Hawajach

jarnot1

ALOHA! Witam tym serdecznym i niezwykle dźwięcznym zawołaniem, wyrażającym ducha Hawajczyków. Witam w miejscu magicznym, gdzie spełniają się najskrytsze marzenia. Pragnę podzielić się z Tobą pięknem, urokiem i radością Hawajczyków. Wszystkim, co sprawia, że Hawaje są jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na świecie. Nieskazitelnie czyste plaże, kryształowa woda Pacyfiku, zachwycająca sceneria…

To zaledwie początek pobytu w raju. Możesz zwiedzić sześć naszych największych wysp: Wielką Wyspę Hawai’i, Kaua’i, Lana’i, Mau’i, Moloka’i i O’ahu. Niepowtarzalną mieszankę kultur Wschodu i Zachodu potęguje zawsze obecny taniec hula, muzyka Polinezji i wiele szalonych rozrywek. Od chwili przybycia upojony wonią kwiatów, ciepłym uśmiechem i ujmującą gościnnością gospodarzy, reprezentujących różnorodne kultury, poczujesz się natychmiast zrelaksowany. Jesteś gościem honorowym w ojczyźnie dawnych polinezyjskich tradycji. Hawaje – najodleglejszy dla Polaków archipelag na świecie dotąd był snem niespełnionym. Możesz go urzeczywistnić. Honolulu zbliża się do Ciebie każdego dnia. Witamy na Hawajach. E komo mai!

Mahalo, Bożena Jarnot Konsul RP w Honolulu

podpis(1)

Publikacje

Nasi eksperci

Bożena

bozena
Kontakt

Nikodem

nikodem
Kontakt

Zaplanuj z nami przygodę na Hawajach

Rodzaj przygody
Wybierz wyspę