Przelot plus Hotel

Myślisz o wakacjach na Hawajach? Zapraszamy do skorzystnia z naszego doświadczenia w przygotowywaniu ofert dla indywidualnych Turystów! Termin wakacji, długość pobytu i standard hotelu dobieramy według indywidualnych potrzeb Turysty.

Nasz Podstawowy PAKIET pobytowy ‘Przelot + Hotel’, zawiera:

 1. 7 nocy w hotelu o standardzie turystycznym w Waikiki na wyspie Oahu – pobyt można dowolnie wydłużać ( 10 nocy, 14 nocy ) aczkolwiek, ze względu na długą podróż samolotem nie polecamy pobytu krótszego niż 7 nocy – oferujemy pakiety pobytowe na 4 hawajskich wyspach ( Oahu, Maui, Hawaii, Kauai ), ale należy pamiętać, że hotele na Oahu w kurorcie Waikiki są najbardziej przyjazne dla Państwa portfela… – w ofercie dostępne hotele o standardzie od 2* do 5* – dla turystow podróżujących z Polski sugerowany najkrótszy pobyt to 10 nocy
 2. Przelot na całej trasie (ponizsza cena zawiera najtanszy przelot z Nowego Yorku lub Chicago)
 3. Transfery lotnisko/ hotel/ lotnisko
 4. Hawajskie powitanie girlandą kwiatów – Lei
 5. Opieka polsko-języcznego przewodnika Hawaii Polonia Tours wraz z mozliwoscia korzystania z wycieczek fakultatywnych po wyspach

CENA z USA (od osoby w pokoju 2-osobowym): od 895 USD

CENA z POLSKI: oferta wyceniania każdorazowo na zamówienie Klienta.

Istnieje również możliwość połączenia pobytu w hotelu z cruisem po wyspach, np: 3 noce w hotelu na Oahu + 7 noce na cruise (Patrz: Cruise).

Cena nie zawiera:  wyżywienia (śniadanie od $5-$15 / lunch od $10- $25 / kolacja od $15-$45), wycieczek opcjonalnych (patrz: wycieczki), napiwków uznaniowych dla obsługi (kierowca autokaru, przewodnik): okolo $2 /os/dzień), ubezpieczenia turystycznego.

Przelot

Z terenu USA: Oferujemy przeloty z większości lotnisk w większych miastach Stanów Zjednoczonych. Jezeli istnieją preferencje odnośnie konkretnego lotniska, należy uwzględnić to w formularzu zgłoszeniowym.

Przelot na Hawaje ze wschodniego Wybrzeza USA trwa kilkanaście godzin i zawiera przynajmniej jedną przesiadke. Przeloty non-stop (oferowane np. z O’Hare czy Newark) są droższe o okolo 15% w porównaniu z lotem z jedną przesiadką. Podobnie, rozpoczynając podróż w weekend ( piątek, sobota ) należy liczyć się z większym (okolo 10%) kosztem biletu lotniczego, dlatego polecamy przyloty do Honolulu w każdy czwartek tygodnia.

Z terenu POLSKI: Przelot z Warszawy do Honolulu trwa okolo 22 godzin z 2 przesiadkami. Koszt zależy od wyprzedzenia, z którym dokonana została rezerwacja oraz od dostępnej klasy rezerwacyjnej. Koszt przelotu waha sie od $1100 – $1500 od osoby.

Sugerujemy dokonanie rezerwacji przelotu w Polsce, a my zajmiemy sie cala reszta!

Polecamy naszego Agenta:

SUPERTOUR Lufthansa City Center Atrium Centrum ,
Al.Jana Pawła II 27 00-867 Warszawa
agent: Marzena Jarnot
marzena.jarnot@supertour.com.pl
(+48 22) 827-3313
(+48 22) 828-8814

Ramowy Program

OhauDzień 1 Przylot do Honolulu na Wyspie Oahu. Hawajskie powitanie wieńcem Lei, transfer do Hotelu, zakwaterowanie i odpoczynek.

 

 

 

1(13)Dzień 2 – WYCIECZKA WOKÓŁ WYSPY OAHUW programie wycieczki min: wjazd do krateru Diamond Head; gejzer Halona i zatoka Hanauma; punkt widokowy Makapuu oraz wypoczynek na plaży Waimanalo; słynna plaża Sunset i Waimea; wizyta na plantacji ananasów i w Dolinie Świątyń, wieczorem powrót do Waikiki.

 

2(11)Dzień 3 – WYCIECZKA DO PEARL HARBOR I CENTRUM HONOLULUWyjazd do portu w zatoce Pearl Harbor – bazy wojskowej, w której dla Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się II wojna światowa; rejs statkiem do miejsca upamiętniającego zatopienie krążownika „Arizona”. Następnie zwiedzanie centrum Honolulu – stolicy stanu Hawaje: pomnik króla Kamehamehy; jedyny w USA Pałac Królewski Iolani; ratusz i rezydencja gubernatora.

3(1)

Dzień 4 – Relaks na plaży, w godzinach południowych opcjonalnie: CENTRUM KULTURY POLINEZJIWyjazd do Centrum Kultury Polinezji. Wizyta w narodowych wioskach skansenu: Samoa, Tahiti, Nowa Zelandia, Fidżi, Hawaje, Markizy, Tonga; film o życiu w oceanie w systemie IMAX na ekranie o wysokości 7 pięter; obiadokolacja w formie bufetu, wieczorna rewia “Horyzonty”.

Dzień 5 – Po śniadaniu spacer do WODOSPADU MANOA PRZEZ TROPIKALNA DZUNGLE I WYJAZD NA SZCZYT GORY TANTALUSspacer przez tropikalną dżunglę do wodospadu Manoa, podziwianie z bliska bujnej przyrody lasow deszczowych strefy podzwrotnikowej. Nastepnie wyjazd na szczyt gory Tantalus i punkt widokowy z fantastyczna panorama Honolulu i okolic. Poczęstunek lokalnym przysmakiem – pączkiem „malasada”.

4(2)

Dzień 6 – Odpoczynek w Waikiki lub możliwość uczestniczenia w opcjonalnej wycieczce na Dużą WyspęHAWAII – WYCIECZKA NA WYSPĘ WULKANÓW Wcześnie rano wylot na wyspę Hawaii. Wycieczka do słynnego wodospadu Akaka; przejazd aleją drzew banjanowych w Parku Królowej Liliuokalani; wizyta na plantacji orchidei oraz orzeszków Macadamia. Zwiedzanie parku narodowego Hawai Volcanoes National Park: obserwacja erupcji siarki, panorama kaldery Kilauea i krateru Halemaumau, a następnie spacer po zastygłej lawie; Dzień 7 Przygotowania do podróży powrotnej, czas wolny na zakupy, wieczorem odlot na Kontynent.

Dzień 7

Relaks, czas wolny na plazowanie, zakupy oraz  korzystanie z bogatej oferty atrakcji na naszej wyspie!

Dzień 8
Przygotowania do podróży powrotnej, czas wolny na zakupy, wieczorem  odlot na Kontynent.

Hotele

Oferujemy pobyt w większości obiektów hotelowych na czterech wyspach archipelagu hawajskiego. Do wyboru hotele o standardzie od 2* – tzw. klasa turystyczna do ekskluzywnych obiektów 5* gwiazdkowych. Na naszej www opis wybranych obiektów, które ze względu na cenę i standard sprzedajemy najczęściej!

 

Cruise

Wybierz sie w REJS swego życia… Zapraszamy na Cruise po Wyspach HAWAJSKICH!

OFERTA SPECJALNA: 8-dniowy rejs w cenie już od $1095 od osoby *plus przelot * cena uzależniona jest od dostępności kabin oraz wyprzedzenia, z którym dokonywana jest rezerwacja.

Hawaii Polonia Tours – jedyny polski przedstawiciel Norwegian Cruise Line na Hawajach oferuje 8-dniowe rejsy na pokladzie statku Pride of America.

Rejs po wyspach hawajskich nie wymaga posiadania zielonej karty lub zadnych innych dokumentów stwierdzających, że pobyt w USA jest legalny.

Rejsy rozpoczynają się w kazdą sobotę tygodnia, a statek wpływaja do najatrakcyjniejszych turystycznie portów na Hawajach, odwiedzając wyspy: OAHU, MAUI, HAWAII oraz KAUAI.

Żegluga po najsłynniejszym archipelagu wysp Pacyfiku zawiera cały pakiet ekskluzywnych usług i świadczeń. W trakcie rejsu można w nieograniczony sposób korzystać z licznych, wykwintnych restauracji, barów, dyskotek oraz specjalnie dla gości organizowanych programów rozrywkowych. Dla osób preferujących bardziej aktywną formę wypoczynku możliwość korzystania z basenów, jacuzzi, sal gimnastycznych, kortów tenisowych, boisk do gry w siatkówkę czy koszykówkę, a co najważniejsze – podczas postoju w portach kolejnych wysp istnieje możliwość udzialu w wycieczkach opcjonalnych i zwiedzania najpiekniejszych Hawajskich zakatkow.

Dla tych z Państwa, którzy zamierzają badź są zmuszeni połaczyć wypoczynek z pracą, statki pasażerskie oferują Business Centers zaopatrzone w najnowszej generacji sprzęt biurowy i telekomunikacyjny. Dla miłośników zabiegów kosmetycznych każdy ze statków ma do dyspozycji centrum odnowy biologicznej, oferujące typowe dla Polinezji masaże i zabiegi upiekszające. Dla tych z Państwa, którzy podróżują ze swoimi pociechami, statki oferują specjalne, całodobowe programy dla “małych pasażerow” oraz młodzieży.

Relaks, zabawa, rozrywka w atmosferze luksusu i scenerii tropikalnych hawajskich wysp to niezapomniane wakacje i egzotyczna przygoda!

SUPER OFERTA:

Istnieje możliwość połączenia oferty cruise z pobytem 3 lub 5 nocy na wyspie OAHU.

Przy 3 nocach w hotelu o 3*** standardzie cena ksztaltuje sie nastepujaco:

 • przelot na calej trasie z jedna przesiadka
 • 3 nocy w hotelu 3* ze sniadaniem bufetowym
 • 8 dniowy ( 7 nocy ) Cruise po wyspach ( kabina bez okna )
 • Trasfery z lotniska / hotelu / portu
 • Powitanie kwiatami na lotnisku
 • Asysta polskiego przewodnika i możlliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych w języku polskim

CENA od osoby (w pokoju / kabinie 2 os.): od $2,099 — Tu lista cruise

Kabiny i ceny Opis statku

Wycieczki opcjonalne

 

Nasze wycieczki z polskojęzycznym przewodnikiem:

 

WYCIECZKA WOKÓŁ WYSPY OAHU (czas trwania: 8 godzin; cena: 115USD) W programie wycieczki: wjazd do krateru Diamond Head; gejzer Halona; zatoka Hanauma; punkt widokowy Makapuu oraz wypoczynek na plaży Waimanalo, a następnie luch w plenerze z miejscowym specjałem ( ok 10 USD ); wizyta na słynnej plaży Sunset i Waimea; zwiedzanie plantacji ananasów i Doliny Świątyń.

WYCIECZKA DO CENTRUM KULTURY POLINEZJI ( PCC ) (czas trwania: 10 godzin; cena: 155USD) W godzinach południowych wyjazd do Centrum Kultury Polinezji. Wizyta w malowniczym skansenie polinezyjskich wiosek, występy w narodowych wioskach: Samoa, Tahiti, Nowa Zelandia, Fidżi, Hawaje, Markizy, Tonga; film o życiu w oceanie w systemie IMAX na ekranie o wysokości 5 pięter; obiadokolacja hawajska Uczta LUAU w formie bufetu, a następnie wieczorna rewia „Horyzonty”.

PEARL HARBOR I CENTRUM HONOLULU (czas trwania : 4 godziny; cena: 55USD) Wyjazd do portu w zatoce Pearl Harbor – bazy wojskowej, w której dla Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się II wojna światowa; rejs statkiem do miejsca upamiętniającego zatopienie krążownika „Arizona” przez japońskie samoloty bojowe. Następnie zwiedzanie centrum Honolulu – stolicy stanu Hawaje: pomnik króla Kamehamehy; jedyny w USA Pałac Królewski Iolani; ratusz i rezydencja gubernatora;

SPACER PRZEZ DZUNGLE DO WODOSPADU MANOA + WYJAZD NA „ TANTALUS „ ( czas trwania: 3hr ; 8:00 – 11:00; cena: $40 USD ) Spacer przez tropikalną dżunglę do wodospadu Manoa, podziwianie z bliska bujnej przyrody lasowdeszczowych strefy podzwrotnikowej. Nastepnie wyjazd na szczyt gory Tantalus i punkt widokowy z fantastyczna panorama Honolulu i okolic. Poczęstunek lokalnym przysmakiem – paczkiem ‘ malasada ‘.

MAUI – WYSPA DOLIN (wycieczka całodzienna, transport samolot + van; cena: 515USD) Wcześnie rano przelot na Maui. Przejażdżka sławną ‘Drogą do Hana” wiodąca przez bujny tropikalny las deszczowy, poczęstunek lokalnym przysmakiem, Park Waianapanapa. Kąpiel na sekretnej czerwono piaszczystej plaży w sercu Hana. Powrót na Oahu po zachodzie słońca.

KAUAI – WYSPA OGRODÓW (wycieczka całodzienna, transport samolot + van; cena: 515USD) Wcześnie rano przelot na Kauai. Przejazd do Kanionu Waimea – wizyta w kilku punktach widokowych, „Huczący róg” na plaży Poipu i piękne plenery Princeville. Wizyta w suchej jaskini Maniholo i mokrej Waikapalae. Wspinaczka odcinkiem legendarnego szlaku Kalalau do punktu widokowego nad plażą Kee. Powrót na Oahu po zachodzie słońca.

BIG ISLAND – WYSPA WULKANÓW (wycieczka całodzienna, transport samolot + van; cena: 515USD) Wcześnie rano przelot na Big Island. Wyprawa do wodospadu Akaka, przejazd aleją banyanową w Parku Liliuokalani, wizyta na plantacji orchidei. Kąpiel ma czarno piaszczystej plaży, na której wypoczywają żółwie morskie. Zwiedzanie Parku Narodowego „Hawaii Volcanoes National Park”; panorama kaldery Kilauea i erupcja krateru Halemaumau oraz spacer przez tunel lawowy.  Powrót na Oahu po zachodzie słońca.

Inne polecane przez nas atrakcje na wyspie OAHU

ZATOKA HANAUMA (czas trwania: 5 godzin; cena: 25 USD + $7.50 USD wstęp) Plażowanie w zatoce Hanauma – słynnym rezerwacie morskim, gdzie można ponurkować w towarzystwie kolorowych, tropikalnych ryb.

 

STAR OF HONOLULU – SUNSET DINNER CRUISE 1* (16:30 – 19:00 ; cena: $140) Dwugodzinny rejs statkiem o zachodzie słońca: 3 daniowy obiad z krabami i stekiem, tropikalne drinki, występy hawajskie i tańce przy muzyce na żywo.  Panoramiczne widoki wybrzeża Honolulu i Głowy Diamentowej .W piątkowe wieczory pokaz sztucznych ogni nad Waikiki oglądany od strony wody !

SCUBA DIVING NURKOWANIE GŁĘBINOWE Z AKWELUNGIEM (wycieczka 4 godzinna; cena 170USD ) Niezapomniane wrażenia! Okazja do spenetrowania podwodnego świata raf koralowych! Jeśli nie posiadasz specjalnego certyfikatu i doświadczenia będziesz nurkowal (po specjalnym przeszkoleniu) pod opieką profesjonalnego instruktora ( 45 min.) do glebokosci 10m Z odpowiednim certifikatem zanurkujesz dwukrotnie: 1szy raz: 25 min do glebokości 25 m, 2-gi raz: 50 min do glebokości 10m. Atrakcja trwa okolo 4 godzin.

SUBMARINE – ŁÓDŹ PODWODNA (wycieczka 1 godzinna; cena: 160– osoba dorosła, 85– dziecko USD) Mozliwosc podziwiania dna Oceanu Spokojnego podrózujac lodzia podwodną. Okazja do zapoznania sie z oceaniczna fauną i florą charakterystyczną dla archipelagu hawajskiego z fachowym komentarzem. Cała atrakcja trwa 1 godzinę, pod wodą przebywamy okolo 40 min. Cena obejmuje transfer z/do hotelu. (12PM / 1PM / 2PM).

PRZELOT HELIKOPTEREM ( 45min. – 260USD/od 10AM – 7PM) Zobacz wyspe OAHU “z lotu ptaka”! Niezapomniany widok Waikiki z Glowa Diamentowa, panorama zatoki Pearl Harbor, raf koralowych, plantacji Dole i Doliny Nuuanu. Cena obejmuje transfer z/do hotelu.

 

 

* Wiele firm turystycznych na Hawajach organizuje wycieczki fakultatywne po wyspach archipelagu, a rozpiętość cenowa oferowanych imprez jest znaczna. Dlatego przy wyborze oferty należy upewnić się jakie świadczenia są w niej zawarte oraz czy podczas trwania wycieczki nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wycieczek opcjonalnych proponowanych przez Hawaii Polonia Tours, zapewniamy:

– profesjonalnych, polsko-języcznych przewodników doskonale znających wyspy,

– kameralne grupy,

– skupiamy się na ‘aspekcie poznawczym’ wyjazdu, staramy się pokazać jak najwięcej, a ceniąc czas turysty, nie tracimy go na zbyt długie przerwy na lunch, zakupy czy degustacje,

– wymienione w programie miejsca faktycznie odwiedzamy, a nie oglądamy z okien autokaru, – cena wycieczki zawiera wszystkie płatne „wstępy” do zwiedzanych atrakcji turystycznych.

Pielgrzymka

Pielgrzymka na Hawaje Dla tych, którzy z pobytem na rajskich wyspach chcą połączyć również przeżycie duchowe, przygotowaliśmy ofertę Pielgrzymki Śladami Ojca Damiana z Molokai.

Przez stulecia ludzka społeczność broniła się przed trądem, izolując się od chorych i pozostawiajc ich samym sobie. Z czasem zaczęły powstawać przytułki – leprozoria, w 1869 roku norweski lekarz Gerhard Hansen odkrył zarazki trądu, lecz rozwój choroby zdołały powstrzymać dopiero w wieku dwudziestym antybiotyki. Ale stosunek do chorych zmienił się już wcześniej. Właśnie w połowie XIX wieku stał się miarą człowieczeństwa, a dokonało się to w dużej mierze za sprawą kolonii trędowatych na hawajskiej wyspie Molokai i ojca Damiana, który służąc chorym potrafił przywrocić im wiarę w człowieka, czym poruszył międzynarodową opinię publiczną. Od ponad stu lat Ojciec Damian istnieje w świadomości zachodniego świata jako synonim nierównej walki z nieuleczalną chorobą i cierpieniem.

Program pielgrzymki Historia Ojca Damiana

Warunki uczestnictwa

REZERWACJA I ANULACJA PAKIETU „Przelot + Hotel”

Po uzyskaniu przez biuro Hawaii Polonia Tours informacji potrzebnych do przygotowania oferty, Turysta otrzymuje QUOTE – wstepna propozycje wyjazdu, ktora moze zaakceptowac lub zasugerowac dokonanie zmian.

Przeslany Quote aktualny jest przez 3-5 dni od momentu przeslania, a nastepnie automatycznie wypada z systemu rezrewacyjnego.

W celu dokonania formalnej REZERWACJI, czyli zagwaranowania swiadczen przedstawionych wczesniej w QUOTE, Turysta musi dokonac wplaty depozytu w wysokosci $100 / od osoby, a na 35 dni przed przyjazdem – wplaty pozostalego balansu.

Platnosc depozytu musi byc dokonana KARTA PLATNICZA, a platnosc pozostalego balansu: karta platnicza, przelewem lub money order;

W przypadku karty platniczej NIEWYDANEJ na terenie USA musimy doliczyc 5% kosztow operacji bankowych. Mozna rowniez przeslac nalezna sume na nasze konto. Przy dokonywaniu przelewu wszelkie koszty transferu pokrywa Klient.

 

Rezerwacja i anulacja Cruise
W celu dokonania rezerwacji wybranego terminu CRUISU PO WYSPACH HAWAJSKICH (po otrzymaniu kokretnej oferty cenowej i jej akceptacji) Klient dokonuje wplata $400 / od osoby, a najpozniej na 75 dni przed rozpoczeciem cruise: wnosi pelna oplate (jezeli termin dotyczy okresu swiatecznego pelna wplata musi nastapic 90 dni przed rozpoczeciem podrozy).

ANULACJA:

 • w termine do 76 dni przed rozpoczeniem cruise ( w okresie swiatecznym – 91 dni ): $50/osoba
 • w terminie 75-46 dni: utrata depozytu
 • w terminie 45 – 8 dni: utrata 50% kosztu cruise
 • w terminie 7 lub mniej dni: utrata pelnego kosztu cruise
Bilety elektroniczne i transfer
20-15 dni przed przylotem wystawiane sa bilety ltnicze, zalaczamy je w formie biletow elektronicznych i wysylamy email’em lub tradycyjna poczta na pod wskazany wczesniej adres.

W dniu wylotu, Turysta zobowiazany jest do stawienia sie przy stanowiskach odprawy wskazanej w bilecie elekrtonicznym linii lotniczej, na wyznaczonych wczesniej lotnisku min. 2 godziny przed planowanym odlotem. Nalezy posiadac przy sobie dokument tozsamowsci oraz wydruk biletu elektronicznego.

W razie jakichkolwiek problemow podczas przelotu (jak: opozniony samolot, odwolany rejs) majacych wplyw na inna niz planowana godzine przylotu do Honolulu, prosimy o kontakt z naszym biurem: 1 808 955 4567;

Po wyladowaniu na lotnisku w Honolulu nalezy udac sie do stanowisk odbioru bagazu wlasciwej linii lotniczej, gdzie reprezentant Hawaii Polonia Tours bedzie oczekiwal z bialo-czerwona flaga. NIE CZEKAC NA GORNYM POZIOMIE PRZY REKAWIE SAMOLOTU, TAM ZE WZGLEDOW ZAOSTRZONEGO SECURITY NASZ REPREZENTANT NIE MOZE DOTRZEC!

W razie problemow ze zlokalizowanem przedstawiciela HPT prosimy o kontakt z naszym biurem: 1 808 955 4567;

Ubezpieczenia
Mozna wykupic ubezpieczenie zakupionego pakietu „Przelot+Hotel”, dodatkowy koszt to: $50 od osoby. Wtedy w przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie do 24 godzin przed planowana podroza poniesione koszty ( pomniejszone o koszt wykupionego ubezpieczenia ) zostaja zwrocone na karte platnicza Turysty w terminie 4-6 tygodni.

 

Ubezpieczenie zdrowotne na czas podróży we własnym zakresie

 

Nasi eksperci

Bożena

bozena
Kontakt

Nikodem

nikodem
Kontakt

Zaplanuj z nami przygodę na Hawajach

Rodzaj przygody
Wybierz wyspę